24. april: Møde i Aktivitetseudvalget kl. 19.00

Torsdag kl. 19:00 vil vi holde AKU-møde hjemme hos mig.

 Har du lyst til at deltage, så smid en mail eller sms til Claire@vu.dk eller på tlf.: 30 26 1984 og få adressen.

Aktivitetsudvalget står for at planlægge mandagsmøder, kampagner, fester og andre arrangementer – kun fantasien sætter grænser. Derfor holder vi en gang imellem et lille møde, hvor alle er velkomne!

Dagsordenen for mødet vil bl.a. komme til at handle om Kombi-kurset i Odense, 1. maj, VU Århus’s fødselsdag, Mini-LSK og mandagsmøder generalt. Derudover vil der være rig mulighed for at komme med gode ideer eller indspark til, hvad AKU kan lave fremover. Så hvis du har lyst til give hånd med eller bare komme med idéer, så mød endelig op.
Alle er velkomne.

Hvis du har spørgsmål til mødet eller til AKU, er du meget velkommen til at kontakte AKU-formand Claire Isabelle Blanchet på tlf.: 30 26 1984.

Kommentarer

Powered by Facebook Comments